Masáže Praha

Masáže Praha
Masáže Praha 4
Masáže Praha 5

masážeTyto služby jsou určené především pro lidi, kteří mají zájem dbát o své zdraví a jejich zdravotní stav tyto masáže umožňuje. Zákazníci nejen že mají na výběr z různých druhů masáží, ale dokonce si i mohou vybrat, kde masáž proběhne. Nabízíme totiž i masáže přímo u Vás doma!

Masáže Praha u vás doma

Masáže doma jsou výhodné především proto, že ušetříte čas na cestování a pocit z masáže si hned doma užíváte. Tuto variantu využívají např. maminky s dětmi, pro které je cestování složitější, zaměstnaní lidé, kteří tím šetří čas, zákazníci, kteří si raději odpočinou doma, než aby někam cestovali, apod.

Masáže Praha druhy

Co se týče druhů masáží, tak často nás vyhledávají klienti, kteří si chtějí při masáži odpočinout, pro ty máme připravené masáže relaxační, při kterých poslouchají relaxační hudbu. Před masáží tělo zahřejeme a po té příjemně promasírujeme.

Masáže Praha - zdravotní

Dále a to je asi nejčastější případ, kdy nás lidé vyhledávají je, že chtějí pomoci, od nepříjemných pocitů, či bolesti. Pro ně máme připravené masáže zdravotní, nebo účinnější techniku – hloubkové uvolnění svalových vláken.

10 důvodů pro

Masáže Praha

masáže Praha

  1. masáže odbourávají stres
  2. ulevují bolavým zádům i jiným partiím
  3. navozují příjemný pocit úlevy
  4. dodají pocit radosti
  5. příznivě působí na krevní a lymfatický oběh, který zvyšuje obranyschopnost organismu.
  6. jedná se o velmi příjemnou relaxaci
  7. masáže mají kosmetický účinek
  8. Při zdravotní a relaxační masáži dochází k odstranění odumřelých buněk z pokožky
  9. Při masážích dochází k urychlení metabolismu
  10. Při masážích dochází k rychlejšímu odbourávání tuků

Reference

Masáže Praha - Tomáš + Kristýna

man
Dobrý den!
Děkujeme Vám za Vaše služby masáže Praha. Byl jste mne s přítelkyní namasírovat u nás doma. Líbilo se nám, že nemusíme nikam jezdit, ale že přijedete Vy k nám. Máte moc pohodlné masérské lehátko, masáže byly provedené opravdu kvalitně a jednání příjemné. Přítelkyně během relaxační masáže dokonce i usnula, což se jí většinou nestává. Oba Vám děkujeme za příjemný zážitek!
Těšíme se na viděnou, Tomáš a Kristýna

Masér Petr, masérka zuzana

Masáže Praha - Kdo jsme?

Dovolte, bychom jsme se Vám představili, aby jste měli představu o tom, kdo se za těmito službami skrývá. Jsme dva, masér a masérka, naše práce nás neskutečně baví, rádi Vám nabídneme různé druhy masáží a to jak u Vás doma, tak i můžete přijet Vy za námi.

Masér Petr

Masážím se věnuji od roku 2011 a jsem autorem tohoto projektu. Během této doby jsem si rozšířil kvalifikaci na zdravotní masér, masér terapeut a absolvoval jsem další rozšiřující kurzy. Již druhou sezónu jsem poskytoval masáže extraligovým týmům pražského florbalového klubu FbŠ Bohemians. Nyní se především věnuji svým klientům. Na masáži mi baví to, že jsem schopný zákazníkům pomoci hlavně po stránce fyzické a posléze i psychické. Moji klientelu tvoří především mladší lidé, kteří mají problémy pohybového aparátu z jednostranného, či jiného nevhodného zatížení a tento stav ještě nevyžaduje lékaře, jako např. bolesti zad, šíje, či jiných partií. Tyto stavy vznikají např. ze sedavého zaměstnání, po špatném pohybu, z přeležení, přetížení apod. Těmto klientům jsem schopný účinně pomoci některou ze zdravotní masáží. Více o mne na masáže Praha.

Masérka Zuzana

Jsem absolventkou masérského kurzu „Masér pro sportovní a rekondiční masáže“ v prestižní škole Dexter Academy. Svým klientům ráda nabízím klasickou sportovní, či relaxační masáž, případně exkluzivní masáž lávovými kameny a to i obličeje, což je velice příjemné. Na své práci mám ráda to, že svým zákazníkům mohu dopřát alespoň chvilku klidu a pohody v této uspěchané době. Další informace o mne na relaxační masáže doma.

Těšíme se na Vás,
Petr a Zuzka