1 | 2 | 3

žena
Přeji krásný den,
ráda bych touto cestou poděkovala Petrovi za jeho ošetření Bowenovou technikou, které mne moc pomohlo. Trápily mne bolesti zad a zkoušela jsem různé druhy masáží, ale problémy se vždy brzy vrátily. Jednou jsem dostala od kamarádky kontakt na Petra, který mi poskytl toto ošetření a mám po problému. Záda opravdu přestala bolet a mohu se i opět naplno věnovat sportu.
Aneta
žena
Dobrý den,
hledala jsem mobilního maséra, který by byl ochotný za mnou přijet domů. Našla jsem kontakt na pana Vopálku, s který za mnou přijel druhý den. Jednalo se o relaxační masáž zad, šíje a nohou. Byla jsem nadšena. Masáž byla příjemná a ještě k tomu jsem nemusela nikam chodit. Užila jsem si masáž doma. Super zážitek, děkuji za něj.
Klára
žena
Zdravím Vás!
měl jsem tu možnost užít si masáž doma od pana Vopálky. Věnuji se hodně sportu a tak si ji občas dopřeji. S touto masáži jsem byl velice spokojený - poctivá, intenzivní masáž.
Díky moc, Adam
žena
Děkuji za úžasnou masáž. Hledala jsem masáže Praha 4 a našla jsem kontakt na Petra. Nabídl mi, že mohu přijet na ním do sportovního centra Quatro, nebo že přijede on za mnou. Využila jsem možnost masáže v Quatru. Masáž byla moc fajn - příjemná relaxace - přesně tak, jak jsem si ji představovala.
Pavla
10 důvodů pro

Masáže Praha

masáže Praha

  1. masáže odbourávají stres
  2. ulevují bolavým zádům i jiným partiím 
  3. navozují příjemný pocit úlevy
  4. dodají pocit radosti
  5. příznivě působí na krevní a lymfatický oběh, který zvyšuje obranyschopnost organismu.
  6. jedná se o velmi příjemnou relaxaci
  7. masáže mají kosmetický účinek
  8. Při zdravotní a relaxační masáži  dochází k odstranění odumřelých buněk z pokožky
  9. Při masážích dochází k  urychlení metabolismu
  10. Při masážích dochází k rychlejšímu odbourávání tuků

Reference

Mobilní masér - Klára

Dobrý den,
hledala jsem mobilního maséra, který by byl ochotný za mnou přijet domů. Našla jsem kontakt na pana Vopálku, s který za mnou přijel druhý den. Jednalo se o relaxační masáž zad, šíje a nohou. Byla jsem nadšena. Masáž byla příjemná a ještě k tomu jsem nemusela nikam chodit. Užila jsem si masáž doma. Super zážitek, děkuji za něj.
Klára

Masér Petr, masérka zuzana

Masáže Praha - Kdo jsme?

Dovolte, bychom jsme se Vám představili, aby jste měli představu o tom, kdo se za těmito službami skrývá. Jsme dva, masér a masérka, naše práce nás neskutečně baví, rádi Vám nabídneme různé druhy masáží a to jak u Vás doma, tak i můžete přijet Vy za námi.

Masér Petr

Masážím se věnuji od roku 2011 a jsem autorem tohoto projektu. Během této doby jsem si rozšířil kvalifikaci na zdravotní masér, masér terapeut a absolvoval jsem další rozšiřující kurzy. Již druhou sezónu jsem poskytoval masáže extraligovým týmům pražského florbalového klubu FbŠ Bohemians. Nyní se především věnuji svým klientům. Na masáži mi baví to, že jsem schopný zákazníkům pomoci hlavně po stránce fyzické a posléze i psychické. Moji klientelu tvoří především mladší lidé, kteří mají problémy pohybového aparátu z jednostranného, či jiného nevhodného zatížení a tento stav ještě nevyžaduje lékaře, jako např. bolesti zad, šíje, či jiných partií. Tyto stavy vznikají např. ze sedavého zaměstnání, po špatném pohybu, z přeležení, přetížení apod. Těmto klientům jsem schopný účinně pomoci některou ze zdravotní masáží. Více o mne na masáže Praha.

Masérka Zuzana

Jsem absolventkou masérského kurzu „Masér pro sportovní a rekondiční masáže“ v prestižní škole Dexter Academy. Svým klientům ráda nabízím klasickou sportovní, či relaxační masáž, případně exkluzivní masáž lávovými kameny a to i obličeje, což je velice příjemné. Na své práci mám ráda to, že svým zákazníkům mohu dopřát alespoň chvilku klidu a pohody v této uspěchané době. Další informace o mne na relaxační masáže doma.

Těšíme se na Vás,
Petr a Zuzka
© Copyright 2016 - 2020, Masáže Praha, Všechna práva vyhrazena! | Sitemap