Reference

Na této stránce naleznete zkušenosti zákazníků, kteří již využili tyto služby před Vámi. Potěší mne, pokud se i Vy podělíte o Váš názor.

Mobilní masér - Klára

žena
Dobrý den,
hledala jsem mobilního maséra, který by byl ochotný za mnou přijet domů. Našla jsem kontakt na pana Vopálku, s který za mnou přijel druhý den. Jednalo se o relaxační masáž zad, šíje a nohou. Byla jsem nadšena. Masáž byla příjemná a ještě k tomu jsem nemusela nikam chodit. Užila jsem si masáž doma. Super zážitek, děkuji za něj.
Klára
 

Masáže doma - Adam

žena
Zdravím Vás!
měl jsem tu možnost užít si masáž doma od pana Vopálky. Věnuji se hodně sportu a tak si ji občas dopřeji. S touto masáži jsem byl velice spokojený - poctivá, intenzivní masáž.
Díky moc, Adam

Masáže Praha 4 - Pavla

žena
Děkuji za úžasnou masáž. Hledala jsem masáže Praha 4 a našla jsem kontakt na Petra. Nabídl mi, že mohu přijet na ním do sportovního centra Quatro, nebo že přijede on za mnou. Využila jsem možnost masáže v Quatru. Masáž byla moc fajn - příjemná relaxace - přesně tak, jak jsem si ji představovala.
Pavla
 

Zdravotní masáže Praha - Radek

žena
Bolela mne záda a tak jsem hledal zdravotní masáže Praha. Našel jsem pana Vopálku, který mi nabídl, že na masáž přijede ke mně domů, což mne zaujalo. Přivezl si s sebou své mobilní lehátko, oleje, apod. Lehátko rozložil v obýváku. Masáž byla fajn a pomohla mi. Cítím se nyní dobře. Pana Vopálku určitě doporučuji!
Díky, Radek
 
10 důvodů pro

Masáže Praha

masáže Praha

  1. masáže odbourávají stres
  2. ulevují bolavým zádům i jiným partiím 
  3. navozují příjemný pocit úlevy
  4. dodají pocit radosti
  5. příznivě působí na krevní a lymfatický oběh, který zvyšuje obranyschopnost organismu.
  6. jedná se o velmi příjemnou relaxaci
  7. masáže mají kosmetický účinek
  8. Při zdravotní a relaxační masáži  dochází k odstranění odumřelých buněk z pokožky
  9. Při masážích dochází k  urychlení metabolismu
  10. Při masážích dochází k rychlejšímu odbourávání tuků

Masér Petr, masérka zuzana

Masáže Praha - Kdo jsme?

Dovolte, bychom jsme se Vám představili, aby jste měli představu o tom, kdo se za těmito službami skrývá. Jsme dva, masér a masérka, naše práce nás neskutečně baví, rádi Vám nabídneme různé druhy masáží a to jak u Vás doma, tak i můžete přijet Vy za námi.

Masér Petr

Masážím se věnuji od roku 2011 a jsem autorem tohoto projektu. Během této doby jsem si rozšířil kvalifikaci na zdravotní masér, masér terapeut a absolvoval jsem další rozšiřující kurzy. Již druhou sezónu jsem poskytoval masáže extraligovým týmům pražského florbalového klubu FbŠ Bohemians. Nyní se především věnuji svým klientům. Na masáži mi baví to, že jsem schopný zákazníkům pomoci hlavně po stránce fyzické a posléze i psychické. Moji klientelu tvoří především mladší lidé, kteří mají problémy pohybového aparátu z jednostranného, či jiného nevhodného zatížení a tento stav ještě nevyžaduje lékaře, jako např. bolesti zad, šíje, či jiných partií. Tyto stavy vznikají např. ze sedavého zaměstnání, po špatném pohybu, z přeležení, přetížení apod. Těmto klientům jsem schopný účinně pomoci především hloubkovým ošetřením svalových vláken, nebo případně zdravotní masáží.

Masérka Zuzana

Jsem absolventkou masérského kurzu „Masér pro sportovní a rekondiční masáže“ v prestižní škole Dexter Academy. Svým klientům ráda nabízím klasickou sportovní, či relaxační masáž, případně exkluzivní masáž lávovými kameny a to i obličeje, což je velice příjemné. Na své práci mám ráda to, že svým zákazníkům mohu dopřát alespoň chvilku klidu a pohody v této uspěchané době.

Těšíme se na Vás,
Petr a Zuzka

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE